
Замок врізний з ручками для воріт чи хвіртки Qwadro 85/20 циліндр 40/40 (Коричневий)
1 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1118113673871
Замок врізний з ручками для воріт чи хвіртки Qwadro 85/20 (Чорний, білий, сірий, коричневий)
Цей врізний замок з ручками ідеально підходить для встановлення на ворота, двері чи хвіртки, забезпечуючи надійний захист та зручність у користуванні. Комплект включає дві ручки, механізм Imperial та серцевину-циліндр GMB (Польща) розміром 80 мм з трьома ключами. Міжосьова відстань складає 85 мм, що забезпечує легкість монтажу на різні конструкції. Товари представлені в кількох кольорах: чорний, білий, сірий та коричневий, що дозволяє вибрати варіант, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр чи екстер'єр. Також підходить для використання на різних видах дверей та конструкцій, зокрема для встановлення у профільну трубу 60х60мм.
В асортименті: Дверні ручки, дверні ручки на планці, ручки для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
✅Спеціальні умови співпраці для постійних та гуртових покупців, бізнесу та майстрів:
🔑 Індивідуальні знижки!
📦 Ексклюзивні товари для партнерів!
🚛 Зручні умови доставки!
⚜️Ваш надійний партнер - Файна Фурнітура⚜️Співпраця з нами – це завжди вигідно!🤝
В асортименті: Дверні ручки, дверні ручки на планці, для міжкімнатних дверей, ручки для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставлення узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Алюміній, Латунь, Нержавіючий метал |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Backset | 20 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 220 мм |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 125 ₴











