
Врізний замок/механізм Jania Z229-72/50 W Хром (Польща)
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1157288168584
Врізний замок/механізм Jania Z229-72/50 W Хром (Польща)
Врізний замок Jania Z229-72/50 W – це якісний та надійний механізм, розроблений для сучасних дверей. Він обладнаний трьома круглими висувними ригелями, які забезпечують додаткову міцність і безпеку, а також защіпкою для фіксації дверей у закритому положенні. Цей замок призначений для встановлення циліндра (серцевини), що робить його універсальним вибором як для вхідних, так і міжкімнатних дверей. Хромоване покриття надає замку стильного вигляду і стійкості до зовнішніх впливів.
Переваги:
- Три круглі ригелі для посиленого захисту.
- Надійна защіпка для зручного використання.
- Хромоване покриття стійке до зношування та корозії.
- Простота установки завдяки стандартним розмірам і кріпленням.
- Підходить для дерев'яних, металевих, міжкімнатних і вхідних дверей.
Характеристики:
- Розмір зустрічної планки: 170х24 мм.
- Розмір планки на замку: 220х20 мм.
- Відстань між отворами кріплення: 195 мм.
- Міжосьова відстань: 72 мм.
- Backset: 50 мм.
- Тип механізму: під встановлення циліндра (серцевини).
- Кількість ригелів: 3 круглі висувні ригелі + защіпка.
- Колір: хром.
- Країна виробник: Польща.
В асортименті: Врізні замки та механізми для воріт, брам, дверей та хвірток, замки для міжкімнатних дверей, дверні комплекти з ручками та серцевинами, замки з ручками в зборі.
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Оцинкований метал |
| Колір замку | Металік матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Ригель прямокутного перерізу |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 150 мм |
| Основні | |
| Напрявлення встановлення | Правий |
- Ціна: 300 ₴











