
Врізний замок/механізм додатковий Jania Z092 ZW/50 W Золото молоткове (Польща)
180 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1156952387092
Врізний замок/механізм додатковий Jania Z092 ZW/50 W Золото молоткове (Польща)
Врізний замок Jania Z092 ZW/50 W – це універсальний додатковий або основний замок для вхідних і міжкімнатних дверей. Його дизайн та функціональність дозволяють використовувати замок у дерев'яних, металевих та інших типах дверей. Модель розрахована на встановлення циліндрового механізму (серцевини), що забезпечує високий рівень безпеки. Завдяки кольору "золото молоткове" замок стане не лише функціональним, але й естетичним елементом ваших дверей.
Характеристики:
- Розмір зустрічної планки (кутом): 100х20х20 мм.
- Розмір планки на замку: 160х20 мм.
- Відстань між отворами кріплення: 135 мм.
- Backset: 50 мм.
- Тип механізму: під встановлення циліндра (серцевини).
- Колір: золото молоткове.
- Країна виробник: Польща.
Переваги:
- Можливість використання як основного або додаткового замка.
- Висока сумісність із дверима різного типу – дерев'яними, металевими тощо.
- Надійна конструкція із довговічних матеріалів.
- Естетичний вигляд завдяки молотковому золотому покриттю.
В асортименті: Врізні замки з ручками для воріт, брам, дверей та хвірток, замки для міжкімнатних дверей, дверні комплекти з ручками, замки з ручками в зборі.
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Чорний матовий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 180 ₴










