
Врізний замок/механізм з роликом Jania Z077-90/22 W Чорний (Польща)
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1155402602846
Врізний замок/механізм з роликом Jania Z077-90/22 W Чорний (Польща)
Врізний замок із роликом Jania 90/22 W – це практичне рішення для сучасних дверей вузького профілю, таких як металеві чи алюмінієві конструкції. Основною особливістю цього замка є наявність ролика, який забезпечує плавне та безшумне зачинення дверей. Міжосьова відстань 90 мм та Backset 22 мм роблять цей замок ідеальним вибором для тонких дверних конструкцій, таких як ворота або хвіртки. Підходить для місць із частим використанням, гарантуючи комфорт і тривалу експлуатацію. Замок сумісний із циліндровими механізмами, що дозволяє адаптувати його під різні потреби.
Характеристики:
- Міжосьова відстань: 90 мм.
- Backset (глибина посадки): 22 мм.
- Розмір зустрічної планки: 188х27 мм.
- Розмір планки на замку: 220х20 мм.
- Відстань між отворами кріплення: 198 мм.
- Тип механізму: під циліндр (серцевину).
- Колір: чорний.
- Країна виробник: Польща.
Переваги:
- Вузькопрофільний дизайн, підходить для профільної труби 40х40 мм
- Чорний колір планки для естетичного вигляду та захисту від корозії
- Підходить для різних типів дверей, включаючи ворота та хвіртки
В асортименті: Врізні замки з ручками для воріт, брам, дверей та хвірток, замки для міжкімнатних дверей, дверні комплекти з ручками, замки з ручками в зборі.
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Чорний матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Ригель прямокутного перерізу |
| Backset | 22 мм |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 300 ₴










