
Петля накладна декоративна S35х300 (Чорна) Польща
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1085490751167
Петля накладна декоративна S35х200, 300 (Чорна)
Петля накладна декоративна S35х125 — це стильний та функціональний елемент для декорування та надійного з'єднання дверей, воріт або вікон. Виготовлена з високоякісного металу, петля має чорне покриття, яке надає їй естетичного вигляду та додаткового захисту. Завдяки різним розмірам (35х200 мм, 35х300 мм) вона легко адаптується до різних типів конструкцій.
Основні характеристики:
- Матеріал: метал.
- Розміри: 35х200 мм, 35х300 мм.
- Колір: чорний.
- Тип: накладна декоративна.
Переваги:
- Універсальність у використанні завдяки вибору розмірів.
- Декоративне чорне покриття для стильного вигляду.
- Простий монтаж на дерев’яні, металеві або інші поверхні.
Застосування:
Петля ідеально підходить для декоративного оформлення міжкімнатних дверей, воріт, вікон або меблевих виробів.
В асортименті: декоративні металеві вироби, петлі для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
За відсутності товару в наявності або не достатньої кількості, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення. Працюємо як у роздріб, так і з гуртовими замовниками. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 35 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴











