
Вентиляційний отвір для дверей квадратний 50х50 мм ⌀ 35 мм (Чорний матовий) Польща
150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1115277202893
Вентиляційний отвір для дверей квадратний 50х50 мм ⌀ 35 мм (Чорний матовий) Польща
Квадратний вентиляційний отвір для дверей — стильний та практичний аксесуар, який забезпечує природну циркуляцію повітря у приміщеннях. Виконаний у чорному матовому кольорі, він гармонійно вписується в сучасний інтер’єр. Завдяки використанню високоякісного пластику, виріб відзначається міцністю, довговічністю та легкістю у догляді.
Основні характеристики:
- Форма: квадратна.
- Розмір: 50х50 мм.
- Діаметр отвору: 35 мм.
- Матеріал: високоякісний пластик.
- Колір: чорний матовий, сатин, золото
- Призначення: вентиляція між приміщеннями, для дверей в санвузли, кухні, комори тощо.
- Країна виробник: Польща.
Переваги:
- Сучасний дизайн у чорному матовому виконанні.
- Забезпечує ефективну вентиляцію приміщень.
- Легкий монтаж у дверне полотно.
- Стійкість до впливу вологи та перепадів температур.
Застосування:
Вентиляційний отвір ідеально підходить для встановлення у міжкімнатні двері в санвузлах, ванних кімнатах, гардеробних чи кухнях, де потрібна постійна циркуляція повітря.
В асортименті: Вентиляційні отвори, ущільнювачі, стопори, обмежувачі та інша фурнітура для вікон, дверей та меблів.
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення. Працюємо як у роздріб, так і з гуртовими замовниками. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 35 мм |
- Ціна: 150 ₴











