
Електронний кодовий сейф меблевий Yale mini 170х230х170 мм
4 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1059464784307
+380 (68) 898-10-07
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний кодовий сейф меблевий Yale mini 170х230х170 мм
Про цей товар:
- СЕЙФ ЗІ СТАНДАРТНИМ РІВНЕМ БЕЗПЕКИ: Наші електронні сейфи забезпечують базовий рівень безпеки для тих речей, які вам потрібні частіше, наприклад, ноутбук, ключі, паспорти, готівка та картки.
- ВХІД ЗА ДОПОМОГОЮ КЛАВІШІ: Відкрийте сейф за допомогою три- або восьмизначного PIN-коду або ключа. У комплекті є два ключі.
- АВТОБЛОКУВАННЯ: Клавіатура блокується на 20 секунд після трьох неправильних вводів PIN-коду. Після ще трьох неправильних вводів PIN-коду клавіатура блокується на 5 хвилин.
- БЛОКУВАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ: Протиударний електромагніт, запобігає «відкриванню» клавіатури.
- ЛЕГКЕ СКИДАННЯ: Кнопка скидання PIN-коду в один дотик всередині сейфа
Бренд Yale
Розміри виробу 19D x 20.5W x 24.5H сантиметрів
Тип замка Електронний, ключовий
Колір міні чорний
Об'єм 4.2 літра
Матеріал Нержавіюча сталь
Особливість Блокування
Тип кріплення Настінне
Тип управління Кнопкове управління
Комплектація 1 х сейф, 2 х механічний ключ, 4 х батарейки типу АА, 1 х комплект кріпильних болтів для кріплення сейфа до стіни або підлоги, 1 х керівництво користувача / інструкція з монтажу 1 х сейф, 2 х механічний ключ, 4 х батарейки типу АА, 1 х комплект кріпильних болтів для кріплення сейфа до стіни або підлоги, 1 х керівництво користувача / інструкція з монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YALE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 4.2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴









