
Електронний кодовий сейф меблевий Yale small 200х310х200 мм
5 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1057377671202
+380 (68) 898-10-07
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний кодовий сейф меблевий Yale small 200х310х200 мм
Про цей товар
- СТАНДАРТНИЙ СЕЙФ: Цей невеликий електронний сейф для цінностей забезпечує хороший рівень безпеки для речей, які вам потрібні більш регулярно, таких як ноутбук, ключі, паспорти, готівка та картки.
- ВХІД ЗА ДОПОМОГОЮ КЛАВІАТУРИ: Легкий доступ за допомогою PIN-коду від трьох до восьми цифр, є понад 100 000 комбінацій на вибір. Код користувача може бути цифрами або літерами, наприклад, ім'ям або словом, що запам'ятовується.
- БЛОКУВАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ: Протиударний електромагніт з протиударним магнітом, запобігає «відкриванню на ударі».
- АВТОМАТИЧНЕ БЛОКУВАННЯ: Для додаткового спокою клавіатура блокується на 20 секунд після трьох неправильних вводів PIN-коду. Після ще трьох неправильних вводів PIN-коду клавіатура блокується на 5 хвилин.
- ЛЕГКЕ СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ: Два ключі постачаються в комплекті на випадок, якщо ви забудете PIN-код або заміните батареї. Також всередині сейфа є кнопка скидання PIN-коду в один дотик.
- БЕЗПЕЧНИЙ ЗА КОНСТРУКЦІЄЮ. Сейфи Yale Value пройшли акредитацію за схемою Police Preferred Specification - офіційною ініціативою поліції з безпеки.
- ЗРУЧНІ ІНДИКАТОРИ СТАНУ. Сейфи оснащені 2 світловими індикаторами для легкого зчитування стану: зелений - відкритий, червоний - помилка або низький заряд батареї (блимає червоним при низькому заряді батареї).
Бренд Yale
Розміри виробу 20D x 20W x 31H сантиметрів
Тип замка Ключовий
Колір малий
Об'єм 8.6 л
Матеріал Нержавіюча сталь
Особливість замикається на ключ
Тип кріплення Настінне
Тип управління Сенсорне управління
Комплектація 1 х сейф, 2 х механічний ключ, 4 х батарейки типу АА, 1 х комплект кріпильних болтів для кріплення сейфа до стіни або підлоги, 1 х керівництво користувача / інструкція з монтажу 1 х сейф, 2 х механічний ключ, 4 х батарейки типу АА, 1 х комплект кріпильних болтів для кріплення сейфа до стіни або підлоги, 1 х керівництво користувача / інструкція з монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YALE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 8.6 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴









