
Врізний замок/механізм Jania Z076 90/22 Kl Чорний (Польща)
360 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1135777167768
+380 (68) 898-10-07
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вузькопрофільний врізний замок Z076 Jania 90/22 Kl — це відмінний вибір для воріт, хвірток або інших тонких дверних конструкцій. Його міжосьова відстань 90 мм та Backset 22 мм роблять цей замок ідеальним для монтажу в двері з профільної труби 40х40 мм. Чорний колір планки додає замку стильного вигляду, а міцне покриття забезпечує захист від корозії.
Цей замок призначений для ключа типу буратіно (Kl), що спрощує його використання без встановлення серцевини-циліндра. Замок ідеально підходить як для зовнішніх, так і для внутрішніх дверей, особливо в умовах підвищеної вологості або частого використання.
Переваги:
- Вузькопрофільний дизайн, сумісний з профільною трубою 40х40
- Чорний колір планки для сучасного вигляду та захисту від корозії
- Механізм під ключ типу буратіно
В асортименті: Врізні замки та механізми для воріт, брам, дверей та хвірток, замки для міжкімнатних дверей, дверні комплекти з ручками та серцевинами, замки з ручками в зборі.
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Ригель прямокутного перерізу |
| Backset | 22 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 2 |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴











