
Замок врізний з ручками для воріт чи хвіртки Qwadro 90/22 (Чорний)
870 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1119433453730
Замок врізний з ручками для воріт чи хвіртки Qwadro 90/22 (Чорний, білий, коричневий)
Цей замок відрізняється високою міцністю та зручністю у використанні, завдяки комплектації двома ручками та надійним механізмом Jania (Польща). Серцевина-циліндр GMB (Польща) на 60 мм додається разом із трьома ключами для додаткового захисту. Міжосьова відстань 90 мм підходить для широкого спектру конструкцій, включаючи ворота, хвіртки та інші двері. Доступний у чорному, білому та коричневому кольорах, цей замок не тільки надійний, але й стильний. Комплект підходить для встановлення в профільну трубу 40х40.
В асортименті: Дверні ручки, дверні ручки на планці, ручки для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Алюміній, Латунь, Нержавіючий метал |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Backset | 22 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 220 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 870 ₴











