
Кутник металевий декоративний P40х90х90мм (Жовтий цинк, Польща)
33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1039825302609
+380 (68) 898-10-07
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутник металевий декоративний P40х90х90 мм, P30х70х70 мм (Жовтий цинк, Польща)
Декоративні металеві кутники – це естетичний і функціональний елемент, що забезпечує надійну фіксацію меблевих деталей та конструкцій. Завдяки класичному дизайну та захисному жовтому цинку, ці кутники поєднують елегантність і практичність.
Характеристики:
- Матеріал: метал із жовтим цинковим покриттям.
- Розміри:
- P40х90х90 мм,
- P30х70х70 мм.
- Країна виробник: Польща.
Призначення:
- Ідеальні для укріплення полиць, рам, меблевих конструкцій та декоративних елементів.
- Використовуються як функціональні та оздоблювальні деталі в інтер’єрі.
Переваги:
- Естетичний вигляд завдяки декоративному дизайну.
- Захист від корозії завдяки якісному цинкуванню.
- Підходять для різноманітних інтер’єрів.
- Зручність монтажу завдяки стандартним отворам.
В асортименті декоративні металеві вироби: кутники для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
Працюємо як у роздріб, так і з гуртовими замовниками. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piomar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Міцність | Звичайна |
| Колір | Жовтий цинк |
| Габаритні розміри | |
| Висота куточка | 40 мм |
| Довжина куточка | 90 мм |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴











