
Ручка для міжкімнатних дверей кругла (Чорна)
230 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1058475065634
Ручка для міжкімнатних дверей кругла (Коричнева) металева
Ручка для міжкімнатних дверей кругла (Коричнева та чорна) – це простий та функціональний варіант для будь-яких інтер'єрів. Виготовлена з металу, вона забезпечує зручне користування та довговічність у щоденній експлуатації. Коричневий колір ручки гармонійно доповнює класичні та сучасні інтер'єри, додаючи тепла та естетики дверям.
Ця ручка призначена для встановлення на міжкімнатні двері в житлових приміщеннях, таких як квартири, будинки або офісні простори. Завдяки своїй ергономічній формі, вона забезпечує комфортне використання.
Розміри:
- Розета: 55 мм
- Ручка: 65 мм
В асортименті: Дверні ручки, дверні ручки на планці, для міжкімнатних дверей, ручки для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставлення узгодимо індивідуально до кожного замовлення. Працюємо як у роздріб, так і з гуртовими замовниками. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Нержавіючий метал |
| Колір | Чорний |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Ні |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 65 мм |
| Ширина розетки/планки | 55 мм |
| Висота розетки/планки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Саморізи | Ні |
- Ціна: 230 ₴











