
Ручка дверна на розеті квадрат Tondo (Чорна матова)
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1119269099669
Ручка дверна на розеті квадрат Tondo (Біла матова, Чорна матова) Польща
Дверна ручка Tondo – це стиль, практичність та європейська якість. Витончений дизайн, ергономічна форма та міцні матеріали роблять цю модель відмінним вибором для будь-якого інтер’єру. Виготовлена з алюмінію та сталі, вона забезпечує зручність, надійність та довговічність.
🔹 Доступні кольори:
✔ Білий матовий – для класичних і світлих інтер’єрів
✔ Чорний матовий – ідеальне рішення для сучасного стилю
Характеристики:
✔ Тип: натискна дверна ручка на квадратній розеті
✔ Розміри розети: 50 × 50 мм
✔ Розміри ручки: 120 × 20 мм
✔ Матеріал ручки: алюміній
✔ Матеріал розети: сталь із захисним покриттям
✔ Колір: білий матовий, чорний матовий
✔ Країна виробник: Польща
Переваги:
✅ Сучасний дизайн – ідеальне поєднання стилю та функціональності
✅ Якісні матеріали – стійкі до зносу та механічних пошкоджень
✅ Зручність у використанні – легкий та плавний хід ручки
✅ Швидкий монтаж – підходить для більшості міжкімнатних дверей
✨ Дверна ручка Tondo – це відмінне рішення для дому, офісу чи комерційних приміщень!
✅Спеціальні умови співпраці для постійних та гуртових покупців, бізнесу та майстрів:
🔑 Індивідуальні знижки!
📦 Ексклюзивні товари для партнерів!
🚛 Зручні умови доставки!
⚜️Ваш надійний партнер - Файна Фурнітура⚜️Співпраця з нами – це завжди вигідно!🤝
В асортименті: Дверні ручки, дверні ручки на планці, для міжкімнатних дверей, ручки для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставлення узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Покриття | Фарба |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 20 мм |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Саморізи | Ні |
- Ціна: 420 ₴











