
Кутник для поличок декоративний Ретро P27х60х60 мм (Чорний, Польща)
20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1032300371428
+380 (68) 898-10-07
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутник для поличок декоративний Ретро P27х60х60 мм (Чорний, Жовтий цинк, Польща)
Декоративний кутник для поличок серії "Ретро" – це витончений елемент, що додасть естетики та стилю вашим меблям і полицям. Завдяки своєму дизайну, кутник гармонійно поєднується з інтер'єрами в класичному, ретро та сучасних стилях.
Характеристики:
- Матеріал: метал із захисним покриттям.
- Покриття: чорний матовий та жовтий цинк.
- Розмір: 27х60х60 мм.
- Країна виробник: Польща.
Призначення:
- Використовується для фіксації поличок, рам або декоративних конструкцій.
- Підходить для інтер’єрів у стилі ретро, класика, лофт.
Переваги:
- Стильний дизайн з витонченими деталями.
- Довговічність завдяки якісному покриттю.
- Універсальність застосування.
- Простий монтаж із наявністю стандартних отворів.
В асортименті декоративні металеві вироби: кутники для воріт, брам, дверей, вікон і меблів
Якщо товару немає в наявності або не достатня кількість, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Допоможемо замовити необхідну вам кількість товару. Терміни доставки узгодимо індивідуально до кожного замовлення.
Працюємо як у роздріб, так і з гуртовими замовниками. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piomar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Міцність | Звичайна |
| Ширина | 27 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина: | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота куточка | 27 мм |
| Довжина куточка | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴









